Papillon Sports Center - SPOR MERKEZİ

Papillon Hotels

Hayatın güzelliğini anlatmanın en kestirme yoludur renkler...
20. Yıl boyunca birçok mutluluğa ev sahipliği yapmış bir markanın serüvenidir renkler.

Biz Papillon olarak aradan geçen 20 yıl boyunca bir kez olsun renksiz bir gün yaşamadık.İlk göz ağrımız Papillon Muna’nın açılış tarihi 1993'ten itibaren, hep şuna inandık "Hayata renk lazım"

Antalya’nın her mevsiminde ortaya çıkan renkleri sevdik. Sektörde bu zamana kadar uygulanmamış birçok yeniliği hayata geçirerek misafirlerimizin hayatlarını renklendirdik.
Mutluluklar, mutluluğumuz, sevinçler, sevincimiz oldu, keyifli sürprizlerimiz ise bizi biz yapan değerlerimiz oldu.

"Hayata renk lazım..." Felsefesine inanmış ekibimizle ve yıllar boyu birlikte bugünlere geldiğimiz siz sevgili misafirlerimizle birlikte bu yıl 20,yılımızı kutluyoruz.

Birlikte Nice Mutlu Yıllara…
SPOR MERKEZİ
Akdeniz'in tertemiz havasında aldığınız her nefes performansınızı, Papillon misafirperverliği ise memnuniyetinizi arttıracak...

Bir spor aktivitesinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan Papillon Sports Center'da, antrenörler için taktik odalarından, basın mensuplarına ait basın odalarına kadar her şey mevcut. Ayrıca geniş depolama alanları ve özel faaliyet alanları sayesinde futbol takımlarının yardımcı ekiplerine büyük kolaylıklar sağlanıyor.

Papillon hizmet kalitesinin aynı şekilde sürdürüldüğü spor merkezimizde, V.I.P. misafirleri ve kulüp başkanlarını ağırlamak için profesyonel servis ekibimiz hizmet veriyor.

Otellerimizden uzakta konuşlanmış Papillon Sport Center'a ulaşım, otel tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Takımlarımız kamp süreleri boyunca antrenman öncesi ya da sonrasında, 2 km'lik yürüyüş parkurunda ter temiz Akdeniz havası eşliğinde koşu ya da yürüyüş yapabilirler.

Papillon Sports Center, futbol hazırlık kamplarının yanı sıra okçuluk şampiyonaları ve turnuvaları, hatta okçuluk takımlarının hazırlık kamplarına da ev sahipliği yapmaktadır. 2013 Dünya Okçuluk Şampiyonası, Papillon Sports Center’da gerçekleşmiş olup, Almanya Okçuluk Milli Takımı'da hazırlık kampı için Papillon Hotels Resort & Spa'yı tercih etmiştir.Yeşil sahanın yıldızı...

menu
REZERVASYON