Papillon Sports Center - DRENAJ SİSTEMİ

Papillon Hotels

Hayatın güzelliğini anlatmanın en kestirme yoludur renkler...
20. Yıl boyunca birçok mutluluğa ev sahipliği yapmış bir markanın serüvenidir renkler.

Biz Papillon olarak aradan geçen 20 yıl boyunca bir kez olsun renksiz bir gün yaşamadık.İlk göz ağrımız Papillon Muna’nın açılış tarihi 1993'ten itibaren, hep şuna inandık "Hayata renk lazım"

Antalya’nın her mevsiminde ortaya çıkan renkleri sevdik. Sektörde bu zamana kadar uygulanmamış birçok yeniliği hayata geçirerek misafirlerimizin hayatlarını renklendirdik.
Mutluluklar, mutluluğumuz, sevinçler, sevincimiz oldu, keyifli sürprizlerimiz ise bizi biz yapan değerlerimiz oldu.

"Hayata renk lazım..." Felsefesine inanmış ekibimizle ve yıllar boyu birlikte bugünlere geldiğimiz siz sevgili misafirlerimizle birlikte bu yıl 20,yılımızı kutluyoruz.

Birlikte Nice Mutlu Yıllara…
DRENAJ SİSTEMİ
Papillon Spor Merkezi'nde, kamp yapan sporcuların en iyi kondisyonu kazanıp, en verimli antrenmanları yapabilmesi için saha zemininin ne kadar önemli olduğu biliyor ve en iyi drenaj sistemlerini uyguluyoruz.

Uluslarası standartlara uygun bu drenaj sistemleriyle, mevsimin en yağışlı koşullarında bile sahalarda birikinti olmadan, kesintisiz ve verimli antrenmanların yapılmasını sağlıyoruz.

Papillon Sports Center'da sahaların bakımı tüm yıl boyunca bölgenin mikro klimasına göre aylık olarak hazırlanan programlarla yapılıyor. Bu programlar iklim şartlarına göre farklılık gösteren, gübreleme, mikro element, muhtelif besinler ve kimyasal ürün reçetelerini barındırıyor.

Bakım programlarının verimli ve düzenli olarak uygulanmasıyla 12 ay boyunca siz misafirlerimize uygun saha ve antrenman alanları sunuyoruz.

Drenaj Sistemi Şeması

En iyi performans için, en iyi drenaj

menu
REZERVASYON