Papillon Belvil - PAPY KIDS CLUB

Papillon Hotels

  • Otel:
  • Giriş Tarihi:: Çıkış Tarihi::
  • Yetişkin: Çocuk: Oda:
PAPY KIDS CLUB
00:52
FOTOĞRAF GALERİLERİ
 • +902427100900
‘Aile boyu eğlence’ mottosunu benimseyen Papillon Hotels, minik misafirlerimize herşeyden çok değer veriyor.

Papillon Hotels minikler için, tatillerini ailelerin eğlence anlayışına göre geçirmeden, kendi istediklerini yapabilecekleri yeni bir tatil anlayışı yaratıyor.

Minik misafirlere, büyük sürprizler...

 • Eğlence dünyasının kapıları 2013’ün Nisan ayında Papillon Belvil’de açıldı. Nefes kesici kaydıraklar, gün boyu devam eden aktiviteler ve eşsiz Akdeniz manzarası ile hem sizin hem de çocuklarınızın tatili renkleniyor...

  'Aile boyu eğlence' konseptiyle tasarlanan Papyland bünyesinde, 1-3 ve 4-12 yaş gruplarına özel hazırlanmış oyun, sinema, hobi ve yaşam alanları barındırıyor.

  Çocuklarınızın tatili ne kadar güzel olursa sizinkinin de o kadar güzel olacağını biliyoruz. Bu yüzden Papillon kalitesini ve misafirperverliğini hassasiyetle Papyland'e taşıyoruz.

  Eğlencenin tüm renkleri...

  Papyland'de minik misafirlerimiz için ayrı, yetişkinler için ayrı su kaydırakları bulunuyor. Ayrıca; aktivite havuzu, Snack Bar, alışveriş merkezi, hobi odası, oyun pisti, sinema & TV odası, aktivite odası, şelale ve oyun bahçesi gibi değişik aktivite imkanı sunan ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bölümler de mevcut.

  Papyland Eğlence Dünya’sı, farklı konseptlerde, farklı heyecanlar yaratabilecek su kaydırakları ve diğer aktivite alanlarıyla tatilinize yepyeni bir renk katıyor...

  Space Hole: Uzay boşluğunda 42 metrelik heyecan dolu bir yolculuk...

  Black Hole: 94 metrelik ‘Kara Delik’ ile renkli ve adrenalin dolu anlar...

  Freefall: 38 metrelik ‘Serbest Düşüş’e ne dersiniz?

  Multislide: 3 paralel parkur. Kim daha hızlı?

  Tunnel Freefall: 39 metrelik ‘Serbest Düşüş Tüneli’. Heyecan giderek artıyor...

  Rafting Slide: 130 metre uzunluğunda en heyecanlı parkurlardan biri. Bitişe gelene kadar gerçek bir macera sizleri bekliyor.

  Minik misafirlerimiz için hazırlanan 3 Slide'lı Waterpark, tam bir oyun parkuru.

  * Papyland, kış sezonunda kapalıdır.
 • TODDLERS CLUB 1-3 Yaş Grubu

  Ücretsiz servisler *Oyun köşesi *Uyku odası *Mutfak *Mikro dalga fırın *Buzdolabı. *Biberon Isıtıcı *Tv. *Bebek mobilyaları *Bebek bezi değiştirme köşesi * Ana Restauran’ta bebek köşesi Ücretli servisler *Bebek bakıcılığı’ içerde ve dışarda’ *Özel doğum günü partileri Ebeveynlerle gelen bebekler (1-3 yaş) “Papy Baby Club” ta ücretsiz yararlanabilir. 75.m2 Bebek Odası Ebeveynlere oturma salonu tv 1-3 yaş arası “babysitting” hizmeti verilmektedir.

  çocuk • 10.00-17.00 arası saat başı 10.-Euro • 19.00-23.00 arası saat başı 15.-Euro • 23.00-02.00 arası saat başı 30.-Euro gerçekleştirebilirsiniz

 • 4 – 7 yaş arası çocuklarınız uzmanlar tarafından hazırlanan oyunlar ve etkinliklerle hem eğlendirici, hem de eğitici bir tatil geçirebilecek, hayal gücünü, yaratıcılığını, sanatsal duyarlılığını ve zihinsel kapasitelerini geliştirecekler.

  Düzenlenen etkinlikler bu yaş grubunun zorlanmadan yapabileceği şekilde, tamamı pedagojik formasyon sahibi uzmanlar tarafından hazırlanır.

  Siz tatilnizin tadını çıkarırken, çocuklarınız da en az sizin kadar eğlenecekler.

  Juniors Club minik misafirlerimize sabah saat 10:00 ve akşam saat 17:00 arasıyla, akşam saat 19:00 ve gece 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ancak misafirlerimizin geç kalması durumunda, sorumlu personeller ebeveynleri gelene kadar beklemektedir.
 • 8 - 12 yaş arası misafirlerimiz, kendi yaş gruplarıyla birbirinden eğlenceli aktivitelerle yazın tadını çıkarıyor.

  Junior Club'de minik misafirlerimiz, ebeveynlerinin tavsiyeleri doğrultusunda uzmanların gözetiminde güvenle eğleniyor. Kendi yaş gruplarına özel hazırlanmış spor, eğlence, beceri ve sosyal etkinliklerle bireysel gelişimlerine katkıda bulunurken, arkadaşlık ilişkilerini geliştiriyorlar.

  Juniors Club minik misafirlerimize sabah saat 10:00 ve akşam saat 17:00 arasıyla, akşam saat 19:00 ve gece 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Juniors Club'de eğlenen minik misafirlerimiz, istedikleri zaman Juniors Club'dan ayrılabiliyorlar.
 • Papy Teenager Club’da genç misafirlerimiz, yetişkinlere sunulan tüm aktiviteleri kendi yaş gruplarıyla yaşayarak tatillerini daha eğlenceli bir hale getirecekler.

  Genç misafirlerimiz farklı milletlerden ve farklı kültürlerden gelen yaşıtlarıyla tanışarak, belkide ömür boyu sürecek arkadaşlıklara yelken açacaklar.

  Papy Teenager Club her sene, 01 mayıs ve 01 Ekim tarihleri arasında, 13 – 18 yaş arası misafirlerimize hizmet vermektedir.
 • Papy Kids Club'da tüm yaş gruplarına özel, pedagojik formasyon sahibi uzmanlar tarafından hazırlanan, etkinlikler düzenlenir.

  Mini Club Etkinlikleri (4 - 7 yaş arası)
  Etkinlikler: Papy Gym, Mini Golf, Bowling, Halka Oyunu, Dart, Mini Futbol, Boccia, Olimpiyat Oyunları, Sjoelen, Kurabiye Günü, Sahil Oyunları

  Kurabiye günü, ailelerin katılımıyla sabahları düzenlenir ve yapılan kurabiyeler pişirilmek üzere mutfağa götürülür. Minik misafirlerimizin hazırladığı kurabiyeler tüm çocuklara ve diğer yetişkin misafirlerimize ikram edilir.

  Mini Club etkinliklerine katılarak oyunları kazanan mnisafirlerimiz, ödüllerini Papy Disco'dan sonra diploma töreninde alarak, hep beraber hatıra fotoğrafı çektiriyor.


  Juniors Club Etkinlikleri (8 - 12 yaş arası)
  Dart, Bowling, Shuffle Board, Sjoelen, Boccia, Beach Volley, Masa Tenisi, Kum Yarışması(ailelerle birlikte düzenlenir)


  Teenager Club Etkinlikleri (13 - 18 yaş arası)
  Beach Volley, Su Jimnastiği, Su Topu, Sjoelen, Havalı Tüfek Atıcılığı, Boccia, Dart, Havuz Oyunları, Olimpiyat Oyunları *, Futbol, Basketbol, Köpük Partisi

  * Olimpiyat oyunları tüm gün devam eden ve takımların oluşturulduğu bir aktivitedir. Akşam show öncesi madalya töreni yapılır ve kazananlar ödüllerini alır.


  Ortak Etkinlikler (4 - 12 yaş arası)
  Elişi etkinlikleri ve oyunları, havuz etkinlikleri ve oyunları, masa oyunları, tema günleri ve aktiviteleri, akşam aktiviteleri (20:30 - 22:30 arası düzenlenir).
E-Bülten listemize katılarak kampanya ve bildirimlerden anında haberdar olabilir, Papillon Hotels sürprizlerini yakalayabilirsiniz...
Zaten üyeyim, beni üyelikten çıkar.
menu
REZERVASYON