Papillon Belvil

Papillon Hotels

Hayatın güzelliğini anlatmanın en kestirme yoludur renkler...
20. Yıl boyunca birçok mutluluğa ev sahipliği yapmış bir markanın serüvenidir renkler.

Biz Papillon olarak aradan geçen 20 yıl boyunca bir kez olsun renksiz bir gün yaşamadık.İlk göz ağrımız Papillon Muna’nın açılış tarihi 1993'ten itibaren, hep şuna inandık "Hayata renk lazım"

Antalya’nın her mevsiminde ortaya çıkan renkleri sevdik. Sektörde bu zamana kadar uygulanmamış birçok yeniliği hayata geçirerek misafirlerimizin hayatlarını renklendirdik.
Mutluluklar, mutluluğumuz, sevinçler, sevincimiz oldu, keyifli sürprizlerimiz ise bizi biz yapan değerlerimiz oldu.

"Hayata renk lazım..." Felsefesine inanmış ekibimizle ve yıllar boyu birlikte bugünlere geldiğimiz siz sevgili misafirlerimizle birlikte bu yıl 20,yılımızı kutluyoruz.

Birlikte Nice Mutlu Yıllara…

Papillon Hotels'e Hoşgeldiniz...

Daha önce Papillon Hotels'de konakladınız mı?

Lütfen kimlik doğrulamanız yapılırken bekleyin...
03:53

Ağaçların ve yemyeşil bahçelerin ortasında, denizin hemen yanında, kuşların dingin melodileri arasında bir tatil yapmaya ne dersiniz?

+902427100900

Doğanın kalbine, evinizdeymiş gibi sımsıcak bir atmosfere, Papillon Belvil'e hoşgeldiniz...

Papillon Belvil, samimi, huzurlu, eğlenceli ve sadece mavi olmayan bir tatil fırsatı sunuyor. Papillon ailesi olarak siz değerli misafirlerimizi, bu huzurlu ve egzotik ortamda ağırlamak için Papillon Belvil'e bekliyoruz...

A:Papillon Belvil Hotel, Taşlıburun Mevkii - Belek Turizm Merkezi ANTALYA / TURKEY
T:+902427100900 F:+902427100930 E:belvil@papillon.com.tr Otel konumunu harita üzerinde göster
 • HIGHLIGHTS lara göz atın...
  • DOĞANIN İÇİNDE

   Hotel Papillon Belvil’in lobisi siz değerli misafirlerimiz için yenilendi. Papillon Belvil’in doğa ile iç içe, huzurlu ve romantik atmosferi estetik ve modern tasarım ile birleşti. Yeni eklenen kahve barı, ruhunuza hitap eden renkleri ve piyano ezgileri, gün ışığının parıltılarını içeriye davet eden cam tavanı ve kendinizi evinizde hissettirecek rahat koltukları ile yeni lobimiz hizmetinizde…
  • PAPYLAND

   Çocuklar için yep yeni bir tatil anlayışı... Minik misafirlerimiz için hazırladığımız yep yeni bir konsept; Papykids Club... Siz aileler tatilinizin tadını çıkarıp eğlenirken, minik afacanlarla oynama sırası bizde. Siz gözünüz arkada kalmadan rahatça dinlenirken, biz Papykids’te farklı yaş grupları için farklı etkinlik ve oyun programlarını, pedagojik formasyona sahip eğitmenler eşliğinde düzenleniyor ve gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.
  • RAHATLAMANIN EN KEYİFLİ YOLU

   Akdeniz’in koyu lacivertiyle, sessiz havuzun cam mavisi ufukta birleşiyor.... Beach Bar’ın hemen yanında yer alan sessiz havuz, sizi enfes bir manzaraya davet ediyor. Sessiz havuzun masmavi suyunda, bardan aldığınız soğuk içkinizi yudumlarken hemen karşınızda yer alan Akdeniz manzarası ruhunuzu dinlendirecek.
  • 1, 2, 3, 4...

   Yenilenen Belvil Fitness Center’da bir profesyonelin ihtiyaç duyacağı her şey var... Spor sizin için vazgeçilmez ise tatilde de antrenmanlarınızı aksatmadan devam ettirebilirsiniz. 4 kardio ve 32 adet ağırlık çalışma istasyonu ve aleti olan Fitness Center, 300 m2 kapalı alana özenle konuşlandırıldı. Sporunuzu isterseniz bireysel ya da uzman eğitmenlerle yapabilirsiniz. Papillon Belvil Fitness Center’da ihtiyacınız olan her şey sizi bekliyor.
  • Quality Selection Award

   Papillon Belvil Türkiye’nin en iyi aile oteli. Misafir yorumlarının tarafsız paylaşılıp değerlendirildiği platformlardan biri olan Tripadvisor, Papillon Belvil'i Türkiye’nin en iyi aile oteli ödülüne layık görmüştür. Avrupa’nın en iyi 3. aile oteli olmakla beraber, Dünya’nın en iyi 25 aile oteli arasındaki yerini almıştır.

   Papillon Belvil aldığı prestijli ödülleri ve birbirinden kıymetli misafir yorumları ile ayrı ayrı gurur duyuyor. Başarımızın gerçek mimarları olan misafirlerimize teşekkür ederiz.

  HABERLER
  • 7/4/2017
   Değerli Misafirlerimiz,
Dünyanın en önemli online yorum sitesi olan Tripadvisor.com’dan Otelimiz Papillon Belvil'in “Mükemmellik Sertifikası 2016” kazandığını onurla bilgilerinize sunarız. Bu mükemmel puanlar ve yorumlar için tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.
  • Reborn Spa&Wellness yenilenen konsepti ile Papillon Hotels misafirlerinin hizmetinde.
  • 8/10/2016
   Bu yıl da Otelimiz Papillon Belvil Holidaycheck'ten bir ödül daha kazandı.
  • 4/28/2015
   Antalya’nın en seçkin bölgesi Belek’te yer alan Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Ayscha ve Papillon Belvil otelleri, tatilinize eğlence katacak bir çok aktiviteye de çok yakın bir konumda bulunmaktadır.
  • 8/1/2016
   Papillon Belvil Tripadvisor 2016 verilerine göre Türkiye’nin en iyi üçünü, Avrupa’ın en iyi 14. Aile oteli seçilmiştir.
  • FAS HAMAMI Sizi rahatlatacak ve şımartacak olağanüstü bir deneyim için sizi oryantal sağlığın ve güzelliğin dünyasına davet ediyoruz.

   Lüks Fas tarzı hamamında muhteşem Rassoul aroması eşliğinde dinlenirken şehir hayatının getirdiği gerginliğinizin uçup gitmesini izleyin. Fas Hamamı, oryantal kültürün cazibesinin vücut ritüellerinin zarafeti ve güzelliğiyle kesiştiği noktadır.

   Cezbedici aromalar ve geleneksel yöntemler bir araya gelerek vücudunuzu rahatlatıp duygularınızı dindirecek hayalleriniz ötesinde bir ortam yaratır.

  • ANTALYA Türkiye’nin en büyük turizm merkezlerinden biri olan Antalya, 1 milyonu aşkın nüfusu ve sürekli büyüyen potansiyeliyle, Türkiye’nin en gözde Akdeniz şehridir.

   Antalya sadece turistik bir şehir olmakla kalmıyor, neredeyse her ilçesinde bulunan ve birbirinden önemli tarihi ve arkeolojik alanlarla muhteşem bir tarihin mirasçılığını yapıyor.

   Dünyaca ünlü “Altın Portakal” ödüllerine ev sahipliği yapan Antalya, zengin tarihi dokunun yanına kültürel zenginliğinide ekleyerek eşsiz bir kente dönüşüyor.

  • ÖDÜLLER Sahip olduğu deneyimle, yıllardır yüksek misafir memnuniyeti, marka bilinirliği ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet veriyoruz.

   Luxair Tours tarafından En İyi Çocuk Kulübü konsepti için 2014 yılı Luxi Club Ödülü'nü ve geçen yılın ardından bu yılda tekrar almış olduğumuz "Satış ödülü 2014"den dolayı gurur duyuyoruz!

   Sevgili Luxair Tur partnerleri, başarılı ortaklığımız için teşekkürlerimizi sunuyoruz!

   Papillon Hotels Resort & Spa’yı evi gibi gören ve ziyaretleriyle bizi onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

  E-Bülten listemize katılarak kampanya ve bildirimlerden anında haberdar olabilir, Papillon Hotels sürprizlerini yakalayabilirsiniz...
  Zaten üyeyim, beni üyelikten çıkar.
  menu
  REZERVASYON