Papillon Ayscha - PAPY KIDS CLUB

Papillon Hotels

  • Otel:
  • Giriş Tarihi:: Çıkış Tarihi::
  • Yetişkin: Çocuk: Oda:
PAPY KIDS CLUB
02:59
FOTOĞRAF GALERİLERİ
 • +902427101200
‘Aile boyu eğlence’ mottosunu benimseyen Papillon Hotels, minik misafirlerimize herşeyden çok değer veriyor.

Papillon Hotels minikler için, tatillerini ailelerin eğlence anlayışına göre geçirmeden, kendi istediklerini yapabilecekleri yeni bir tatil anlayışı yaratıyor.

Minik misafirlere, büyük sürprizler...

 • 4 – 7 yaş arası çocuklarınız uzmanlar tarafından hazırlanan oyunlar ve etkinliklerle hem eğlendirici, hem de eğitici bir tatil geçirebilecek, hayal gücünü, yaratıcılığını, sanatsal duyarlılığını ve zihinsel kapasitelerini geliştirecekler.

  Düzenlenen etkinlikler bu yaş grubunun zorlanmadan yapabileceği şekilde, tamamı pedagojik formasyon sahibi uzmanlar tarafından hazırlanır.

  Siz tatilnizin tadını çıkarırken, çocuklarınız da en az sizin kadar eğlenecekler.

  Mini Club minik misafirlerimize sabah saat 10:00 ve akşam saat 17:00 arasıyla, akşam saat 19:00 ve gece 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • 8 - 12 yaş arası misafirlerimiz, kendi yaş gruplarıyla birbirinden eğlenceli aktivitelerle yazın tadını çıkarıyor.

  Maxi Club'de junior misafirlerimiz, ebeveynlerinin tavsiyeleri doğrultusunda uzmanların gözetiminde güvenle eğleniyor. Kendi yaş gruplarına özel hazırlanmış spor, eğlence, beceri ve sosyal etkinliklerle bireysel gelişimlerine katkıda bulunurken, arkadaşlık ilişkilerini geliştiriyorlar.

  Maxi Club junior misafirlerimize sabah saat 10:00 ve akşam saat 17:00 arasıyla, akşam saat 19:00 ve gece 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Maxi Club'de eğlenen junior misafirlerimiz, istedikleri zaman Maxi Club'dan ayrılabiliyorlar.
 • Papy Teenager Club’da genç misafirlerimiz, yetişkinlere sunulan tüm aktiviteleri kendi yaş gruplarıyla yaşayarak tatillerini daha eğlenceli bir hale getirecekler.

  Genç misafirlerimiz farklı milletlerden ve farklı kültürlerden gelen yaşıtlarıyla tanışarak, belkide ömür boyu sürecek arkadaşlıklara yelken açacaklar.

  Papy Teenager Club her sene, 01 mayıs ve 01 Ekim tarihleri arasında, 12 – 18 yaş arası misafirlerimize hizmet vermektedir.
 • Papy Kids Club'da tüm yaş gruplarına özel, pedagojik formasyon sahibi uzmanlar tarafından hazırlanan, etkinlikler düzenlenir.

  Mini Club Etkinlikleri (4 - 7 yaş arası)
  Etkinlikler: Papy Gym, Mini Golf, Bowling, Halka Oyunu, Dart, Mini Futbol, Boccia, Olimpiyat Oyunları, Sjoelen, Kurabiye Günü, Sahil Oyunları

  Kurabiye günü, ailelerin katılımıyla sabahları düzenlenir ve yapılan kurabiyeler pişirilmek üzere mutfağa götürülür. Minik misafirlerimizin hazırladığı kurabiyeler tüm çocuklara ve diğer yetişkin misafirlerimize ikram edilir.

  Mini Club etkinliklerine katılarak oyunları kazanan mnisafirlerimiz, ödüllerini Papy Disco'dan sonra diploma töreninde alarak, hep beraber hatıra fotoğrafı çektiriyor.


  Juniors Club Etkinlikleri (8 - 12 yaş arası)
  Dart, Bowling, Shuffle Board, Sjoelen, Boccia, Beach Volley, Masa Tenisi, Kum Yarışması(ailelerle birlikte düzenlenir)


  Teenager Club Etkinlikleri (13 - 18 yaş arası)
  Beach Volley, Su Jimnastiği, Su Topu, Sjoelen, Havalı Tüfek Atıcılığı, Boccia, Dart, Havuz Oyunları, Olimpiyat Oyunları *, Futbol, Basketbol, Köpük Partisi

  * Olimpiyat oyunları tüm gün devam eden ve takımların oluşturulduğu bir aktivitedir. Akşam show öncesi madalya töreni yapılır ve kazananlar ödüllerini alır.


  Ortak Etkinlikler (4 - 12 yaş arası)
  Elişi etkinlikleri ve oyunları, havuz etkinlikleri ve oyunları, masa oyunları, tema günleri ve aktiviteleri, akşam aktiviteleri (20:30 - 22:30 arası düzenlenir).
E-Bülten listemize katılarak kampanya ve bildirimlerden anında haberdar olabilir, Papillon Hotels sürprizlerini yakalayabilirsiniz...
Zaten üyeyim, beni üyelikten çıkar.
menu
REZERVASYON